Bezpieczeństwo

Nasze przedszkole jest zarejestrowane i wpisane do ewidencji Przedszkoli Niepublicznych w Markach. Co to oznacza? Przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa dla Państwa i Państwa dzieci, bowiem nasza placówka spełnia formalne wymogi bezpieczeństwa.

Budynek, w którym prowadzimy nasze przedszkole, został pozytywnie zaopiniowany m.in. przez Straż Pożarną i Sanepid.

Sale wyposażone są w certyfikowane meble i zabawki, a nasz własny, zamknięty plac zabaw wyposażony jest w atestowane sprzęty i zabawki rekreacyjne.

Współpracujący z nami wychowawcy, jak i cała kadra, przechodzą regularnie szkolenia z pomocy przedmedycznej.

Wejście na teren przedszkola jest możliwy tylko dla uprawnionych do tego osób, a odbiór dziecka z przedszkola możliwy jest tylko przez osoby upoważnione przez rodziców.

Wszystkie powyższe zasady wcielane codziennie w życie w przedszkolu Jutrzenka sprawiają, że możecie być Państwo pewni nie tylko doskonałej opieki metodyczno-pedagogicznej nad swoim dzieckiem, ale także jego bezwzględnego bezpieczeństwa.