NASZA HISTORIA

Nasze przedszkole działa od 1 września 2008r. na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej z dn. 21.06.1991r. pod nadzorem Kuratora Oświaty i Wychowania w Warszawie. Pracujemy w oparciu o program zatwierdzony przez MEN.

Zaufało nam już tak wielu Rodziców, że śmiało możemy mówić o znaczącej grupie absolwentów, którzy osiągają spektakularne sukcesy w szkołach! Wielu naszych absolwentów zostaje najlepszymi uczniami w swoich szkołach.

Przedszkole Jutrzenka zlokalizowane jest w pięknym, zacisznym miejscu otoczonym starodrzewem.

W placówce od wielu już lat zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę, przyjazne otoczenie i profesjonalną edukację.

Możemy śmiało stwierdzić, że wypracowaliśmy własne standardy działania w każdym zakresie i cały czas staramy się je doskonalić. Kształcą się nasi nauczyciele, staramy się zapewnić im możliwości awansu dla czerpania satysfakcji z pracy i większej motywacji do pracy z naszymi najmłodszymi. Przez te wszystkie lata cały czas staramy się wprowadzać zmiany "na lepsze", tak, by nasi Rodzice czuli, jak bardzo profesjonalnie i troskliwie zajmujemy się ich dziećmi.